LIEBSTER BLOG AWARDS

BARDZO DZIĘKUJE ZA NOMINACJE PRZEZ BLOGA MEDLEY :)

Odpowiedzi na pytania Liebster Blog Awards :)


1. Gdzie chciałabyś spędzić resztę wakacji?
Hmm, w sumie cały czas siedzę w domu, więc fajnie byłoby wyjechać gdziekolwiek. Może to być morze lub góry, nigdy nie byłam w górach. ;)

2. Jest jakiś aktor/aktorka, piosenkarz/piosenkarka który/a jest dla ciebie wzorem? Jeśli tak, kto i dlaczego?
Jasne, że jest taki ktoś :) Pierwszą taką osobą jest Justin. Jestem Belieber od sześciu lat i jestem z tego mega dumna. Uwielbiam go za jego talent, za muzykę jaką dla nas tworzy. Jego piosenki mają sens i ukryte przesłania. Uwielbiam jego głos i kocham go słuchać. Są piosenki, przy których płaczę za każdym razem, gdy ich słucham, są to np. Pray lub Believe. Kocham go za to, że pomaga innym ludziom i spełnia marzenia ludzi. Wiele osób widzi tylko to, że robi rzeczy złe, np. obrzuci kogoś dom jajkiem lub wyzwie paparazzi, ale mi to nie przeszkadza. Dostrzegam te dobre rzeczy i bardzo je doceniam. Jus pomaga wielu chorym dzieciom i rzeczowo, ale i duchowo. Justin ma też wiele talentów, gra na wielu instrumentach, uprawia wiele sportów, jest spontaniczny.
Justin nauczył mnie bardzo dużo, jestem mu bardzo wdzięczna, podziwiam go bo sam wiele przeszedł. Zasłużył sobie na to wszystko co ma. To wszystko jego praca, dawał z siebie wszystko ( i dalej daje ) mimo, że w życiu prywatnym nie było mu tak łatwo. Rodzice jego rozwiedli się. Pisał o nich w piosence Down to Earth i napisał piosenkę specjalnie dla mamy Turn to You. Dużo jej zawdzięcza i bardzo ją szanuje. Jest wesoły, żartobliwy, fajnie podchodzi do życia. Bardzo kocha swoje Beliebers i fajne jest to, że na każdym koncercie daje chociaż jednej fance możliwość wejścia na scenę i poczucia się jak wyjątkowa księżniczka. Poza tym wszystkim jest przystojny :) Cieszę się i jestem z siebie dumna, że mimo wszystko nadal z nim jestem . <3

Drugą osobą jest Harry Styles. Uwielbiam jego poczucie humoru, jego wygląd, głos i tak ogólnie, nie będę się już tak rozpisywać xd. To chyba tyle na ten temat ;)

3. Czy blogowanie jest dla Ciebie czymś ważnym, czy to tylko przelotne i w przyszłości nie będzie miało to znaczenia? Dlaczego?
Kocham pisać. Jak najbardziej ma to dla mnie znaczenie. Każda wolną chwilę spędzam na blogu, lub na pisaniu ff. Cieszę się, że są osoby, które to doceniają i poświęcają mi swój czas. Jestem im baardzo wdzięczna. <3

4. Wolisz poznać kogoś przez internet czy w realnym świecie?
I tak i tak. ogólnie lubię poznawać ludzi. Nie mam nic przeciwko poznawania ludzi w internecie. Właściwie ja bardzo dużo ludzi poznaje w ten sposób, poprzez bloga. I jestem tym ludziom bardzo wdzięczna.

5. Czy w przyszłości zamierzasz pokazać swojego bloga swoim dzieciom?
No nie wiem xd SYRM jest z treścią dla osób od lat 18 i zawiera wulgaryzmy. Raczej nie chciałabym, żeby moje dzieci czytały takie coś, zwłaszcza napisane przez mamę ;)

6. Masz jakieś hobby oprócz grafiki czy blogowania? Jakie?
Kocham śpiewać, mimo, że nie umiem xd. Gram w siatkę, kosza, biegam :) takie normalne rzeczy, nic specjalnego. :)

7. W przyszłości chciałabyś zostać w Polsce czy zamieszkać gdzieś za granicą? Jeśli za granicą to gdzie i dlaczego?
Chciałabym wyjechać do Anglii. Strasznie podoba mi się tamten klimat. Czerwone autobusy i budki telefoniczne. :) Lub do Kanady,m po części ze względu na to, że stamtąd pochodzi mój idol :)

8. Co Ci wystarcza do szczęścia?
Jestem szczęśliwa, że przede wszystkim jestem zdrowa. Jestem szczęśliwa, że mam Justina, który wspiera mnie duchowo, mam przyjaciół, i że wielu osobom podoba się, to jak pisze ff.

9. Wolisz przeczytasz książkę, czy obejrzeć film?
Zdecydowanie wolę przeczytać książkę. Mam wyobraźnie, bo sama pisze opowiadanie, więc wolę czytać. Wyobraźnia wtedy działa na wysokich obrotach i mamy swój punkt widzenia. Widzimy ten świat w książce na swój sposób i nikt inny na świecie tego tak nie widzi. To nasz taki mały, indywidualny świat. Ale filmy też oglądam :)

10. Jaka jest twoja najgorsza wada?
Chyba to, że mam za dobre serce i nie raz niektórzy to wykorzystują. Tak mi ktoś kiedyś powiedział. Tzn dobrze jest być dobrym dla innych, ale czasami nie jest to dobre dla mnie.

11. Jak wykorzystałabyś chwilę wolną przeznaczoną tylko dla Ciebie?
Gdy mam chwilę wolną dla siebie, to robię to co lubię. Piszę ff lub słucham muzyki. Często oby dwie rzeczy równocześnie :)

Pytania ode mnie dla nominowanych :) :

1. Jaka jest twoja ulubiona sławna osoba? Dlaczego akurat ona i za co ją lubisz, szanujesz i cenisz?
2. Czego nie lubisz w ludziach?
3. Jak radzisz sobie z krytyką na temat tego, że lubisz swojego idola? Spotkałaś się z takim czymś?
4. Co motywuje Cię do działania? Dlaczego postanowiłaś/eś pisać tego bloga? Co cię motywuje i daje takiego kopa do działania? :)
5. Podróżujesz? Jak tak to gdzie byłaś/eś? A może jest takie miejsce gdzie jeszcze nie byłaś/eś a bardzo chciałbyś tam być? Gdzie i dlaczego akurat tam?
6. O jakiej tematyce blogi czytasz?
7. Masz jakieś talenty? Jakie?
8. Jakie jest twoje marzenie? Takie, które możesz nam zdradzić :)
9. Dużo czasu spędzasz w sieci? Jakie strony odwiedzasz? :)
10. Masz szczęśliwą liczbę? Dlaczego akurat ta i czy ma dla ciebie jakieś znaczenie?
11. Co myślisz o moim blogu? :)

Blogi, które nominuje :)

1. KNOCKOUT - Harry Styles Fanfiction

2. MINE
3. Dissimilarity
4. Miłość wroga miłością najsilniejszą
5. Soothing Voice
6. Redempion
7. Little Bird
8. One Short Stories Justin Bieber
9. It's nothing, Proncess
10. Everything would happen
11. Fix Me!

JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJE ZA NOMINACJE :*Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy